• wpisów wszystkich: 5
  • dziś: 0
  • w tym tygodniu: 0
  • w tym miesiącu: 0
Brak komentarzy
Reklama
Reklama
Reklama
Katalog Branżowy Regulamin katalogu
ABCĆDEFGHIJKLŁMNOPQRSŚTUVWXYZŻŹ0-9

Regulamin katalogu

Warunkiem dodania wpisu jest obowiązkowe zapoznanie się z regulaminem katalogu.

Regulamin prócz zasad zawiera wskazówki dotyczące prawidłowego wypełnienia zgłoszenia. Roszczenia wskazujące pominięcie instrukcji nie będą uwzględniane. Formularz wypełniony nieprawidłowo może zostać zaś odrzucony.

Informacje ogólne

1. By dodać wpis w katalogu należy założyć konto, do którego zostanie przypisany wpis. Założone konto pozwoli na identyfikację autora wpisu.

2. Do katalogu dodawane są tylko i wyłącznie firmy powiązane z branżą

3. Pojedyńczy wpis można przypisać do dwóch kategorii

4. Dodanie wpisu jest płatne i ulega wygaśnięciu po okresie jednego roku

5. Aby zaktualizować wpis należy się zalogować, odnaleźć własny wpis i używając przycisku "Edytuj" nanieść zmiany. Taka sama prodecura obejmuje chęć przedłużenia wygasającego wpisu o kolejny rok

Wprowadzanie danych

1. Wpis nie może mieć charakteru reklamowego, nie może również zawierać treści dezaktualizujących się jak na przykład ogłoszenie o aktualnej promocji, ofercie, która niebawem wygasa

2. Tytułem wpisu powinna być nazwa firmy, katalog ma charakter informacyjny i tytuły "najlepszy zakład", "najtańsze usługi" poskutkują prośbą o skorygowanie tytułu, który daje do zrozumienia potencjalnemu klientowi, że pozostałe firmy z kategorii nie są najlepsze.

3. Tytuł wpisu jest ograniczony do 50 znaków

4. Tytuł nie może być w całości podany wielkimi literami, chyba że oficjalna nazwa firmy takimi jest pisana

5. Opis powinien zawierać wyszczególnienie oferty lub informacje o firmie nie przekraczające 5 - 10 zdań

6. W opisie należy wprowadzić czysty tekst, kopiowaną treść np. ze strony www lub edytora tekstu prosimy wkleić do notatnika aby usunąć formatowanie, poczym zaznaczyć w notatniku wklejony tekst, skopiować i wkleić w pole opisu. Dozwolone fomatowanie uwzględnione zostało w małym pasku narzędzi nad oknem edytora. Każde inne formatowanie przeniesione poprzez "kopiuj+wklej" jak kolor, powiększenie tekstu zostanie wyczyszczone

7. Logo firmowe powinien stanowić plik graficzny o rozszerzeniu gif, jpg lub png. Logo widoczne będzie w szczegółowym opisie firmy. Do wpisu można dołączyć ikonkę, którą stanowić może ten sam plik - ikonka widoczna będzie w skróconej liście wszystkich firm z wybranej kategorii. Parametry plików oraz wymiary opisane zostały w formularzu zgłoszenia.

8. Specjalizacje - to maksymalnie pięć fraz charakteryzujących ofertę firmy np.: "mechanika pojazdów", "elektryka", przy czym każda z nich może składać się maksymalnie dwóch wyrazów lub dwóch wyrazów i łącznika, np: "kursy dla firm". Listę fraz rozdzielamy przecinkiem i wpisujemy małymi literami nawet jeśli są akronimami. Szósta i kolejne frazy zostaną obcięte. Tagi dodane zostaną do słów kluczowych strony z wizytówką firmy ułatwiając indeksację przez systemy wyszukiwawcze.

9. Galeria jest w stanie pomieść 10 zdjęć. Należy pamiętać, że zbyt duże zdjęcie może być odrzucone przez serwer i nie dodane do wpisu. Najlepiej utrzymywać rozmiar maksymalnie 1000px lub wagę maksymalnie 100kB. Zdjęci wczytywane zostanie zeskalowane przez system do odpowiednich rozmiarów.

10. W przypadku zauważenia błędu typu: do dodanego wpisu nie zostało wczytane np. logo, bądź obraz niewłaściwy, podałeś błędny nr telefonu, etc, zawsze po zalogowaniu, tuż obok Twojego wpisu będziesz miał do dyspozycji przycisk "EDYTUJ" przy pomocy której to opcji masz możliwość poprawienia wcześniej wprowadzonych danych.

ZAŁÓŻ KONTO |   DODAJ WPIS

 
Reklama
Reklama

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 8385
Projektowanie stron www, ensico agencja Radom, grafika użytkowa